Vai Aizputei mājās būs pa spēkam pagarināt pusfināla sēriju ?!

screenshot-2019-04-03-at-08-58-57

Pirmajā spēlē skatoties pēc rezultāta pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0, izcīnija Vecumnieku volejbolisti, bet katra spēle sākas no jauna un Aizpute centīsies pagarināt sēriju jau šo sestdien Aizputē.

Aizpute, aizvadīs pēdējo spēli savā laukumā, jo medaļas tiks sadalītas vienas dienas turnīrā, pie regulārā čempionāta uzvarētājiem, precīza norises vieta vēl nav zināma, jo iespējams tiks veiktas kādas izmaiņas.

Aizputei savu skatītāju priekšā ne tas vieglākais uzdevums. Vecumnieku volejbolisti demonstrē ļoti stabilu volejbolu un viņu favorītu statuss ir nenoliedzams, tikai trīs zaudējumi visas sezonas garumā, ieskaitot izslēgšanas spēles. Aizputnikiem vairs nav kur atkāpties, vienīgā iespēja turpināt cīņu par čempionu titulu ir uzvarēt mājās un svētdien paveikt brīnumu uzvarot Vecumniekus viņu laukumā, kur nevienai komandai neklājas viegli.

Gaidīsim visus jau šo sestdien, 6. aprīlī, Aizputes NSC atbalstīt Aizputniekus cīņā par lielo finālu, spēles sākums pulksten 18. Tiekamies laukumā, tavs atbalsts būs ļoti svarīgs !