Aizputnieki aizstāv pilsētu

rtu-uzvara

11. novembra vakars, Lāčplēša diena – Aizputes volejbola komandas fani pēc lāpu gājiena ierodas novada sporta centrā, lai palīdzētu mūsu volejbolistiem aizstāvēt pilsētas godu no iebrucējiem – RTU komandas.

Tiesa, šoreiz arī frontes otrajā pusē vīri no mūsu pilsētas – Jānis Muižnieks, Pēteris Lanka un Gunārs Landsmanis, kuri, studējot Rīgā, pievienojušies galvaspilsētas komandai.

Spēles sākums Aizputes komandai bija grūts, taču pirmā seta beigās Lāčplēša gars bija modies un mūsu spēlētāji sāka rādīt raksturu. Tomēr mazliet par vēlu – pirmajā setā uzvaru svinēja tikai trīs aizputnieki – RTU komandas sastāvā.

Otrajā setā Aizputes volejbolistu acīs atkal bija iedegusies uguns, un sets tika iesākts ar vairāk kā 10 punktu pārsvaru.
Seta izskaņā mazliet tika zaudēti apgriezieni, taču uzvaru izdevās nosargāt.

Nākamajā setā Livonijas ordeņa aizstāvji veiksmīgi spēja aizsargāties un veikli uzbrukt īstajās pozīcijas, kas rezultējās pārliecinošā trēšā seta uzvarā.

Pēc veiksmīgi aizvadīta kārtējā spēles nogriežņa jau likās, ka komandu nespēj apturēt nekas, tomēr RTU komanda ar mūsu vīriem priekšgalā nedomāja atkāpties. Viesi izmantoja mūsu komandas nesaprašanos un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ceturtajā setā.

Lai arī mūsu cietoksnī bija parādījusies plaisa, izšķirošajā setā Aizputnieki darbojās kā superLāčplēši un neatstāja nekādas cerības Rīgas studentu vienībai, izcīnot uzvaru piektajā setā un visā spēlē ar rezultātu 3-2.

Spēli vari noskatīties mūsu Facebook lapā – https://www.facebook.com/vkaizpute/videos/1469543716463460/