Aizputes volejbolisti sāk gatavošanos 2018/2019 gada sezonai !

2016-03-10_ball_mikasa

Strauji tuvojas jaunā Nacionālās līgas 1. divīzijas volejbola sezona. Par prieku līdzjutējiem dalībnieku skaitā arī šogad būs Aizputes komanda. Informācija par sezonas sākumu vēl nav zināma, bet skatoties pēc iepriekšējiem gadiem, sezona varētu sākties oktobra sākumā. Jaunajā sezonā startēs astoņas komandas.

Iepriekšējā sezona aizputniekiem neizvērtās tik laba, kā bija plānots. Mērķis bija iekļūt “Final four” turnīrā. Pēc izcila sezonas sākuma, komanda atradās TOP 3, bet sekoja ļoti neveiksmīgs otrais aplis un arī izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā piedzīvots zaudējums RTU komandai, ar rezultātu sērijā 1:2.

Komanda uzsāka gatavoties sezonai 4. septembrī. Aizputnieki 15. un 16. septembrī Ventspilī aizvadīs pārbaudes turnīru, kur startēs četras komandas (Aizpute, Ventspils, Limbaži un komanda no Igaunijas).

Komandas sastāvā lielas izmaiņas nav plānotas un komanda tiek veidota no vietējiem spēlētājiem. Labā ziņa, komandā atgriežas libero pozīcijas spēlētājs Kārlis Krauze, kurš iepriekšējās sezonas spēlēja “VK Ozolnieki” sastāvā un aizvadīja pāris spēles arī Baltijas līgā. Komandi vismaz sezonas sākumā nepievienosies Miks Pļavnieks un Artis Tauriņš, kuri uzsāks studijas augstskolā, bet abi spēlētāji varētu pievienoties komandai sezonas laikā. Komandu veidos pamatā pieredzējušie spēlētāji, jo vairums jaunie spēlētāji, kas pabeiguši devīto klasi un varētu pievienoties komandai ir izvēlējušies turpināt mācības ārpus aizputes.

Komandas sastāvā spēlēs:

1. tempa uzbrucēji: Rūdolfs Milzarājs, Renārs Zemturis, Toms Smilga, Rūdolfs Cinovskis, (Miks Pļavnieks)

2. tempa uzbrucēji: Kristaps Bergs, Valters Kāpiņš, Sandris Štāls.

Cēlāji: Ronalds Balodis, Edgars Levics, Toms Boļšakovs.

Diagonāles: Mārtiņš Grundmanis, (Artis Tauriņš).

Libero: Kārlis Krauze, Armands Mamis, Renārs Dēklavs.

Treneris: Gints Sedols.