Aizputes volejbolisti aizvadījuši “Ventspils nafta termināls” kauss 2018 !

Volejbols_-_Aizpute_vs_Daugavp_18

15. Septembrī, aizputes volejbolisti devās uz Ventspili, kur aizvadīja pirmo pārbaudes turnīru pirms gaidāmās sezonas. Turnīrā piedalījās četras komandas ( Aizpute, VK Ventspils, OC Limbaži MSĢ un Lotus Timber/Neemeco vorkpallimeeskond  komanda no Igaunijas.)

Aizpute uz turnīru devās nepilnā sastāvā, jo uz turnīru nevarēja ierasties vairāki spēlētāji dažādu iemeslu dēļ. Pirmajā dienā komandai nevarēja palīdzēt Rūdolfs Milzarājs un Kristaps Bergs, kuri komandai pievienojās uz otro dienu, bet turnīrā nespēlēja Mārtiņš Grundmanis un Ronalds Balodis.

Pirmā spēlē Aizputniekiem bija pret laukuma saimniekiem VK Ventspils. Pirmajā setā daudz variantu Aizputniekiem nebija un piedzīvots zaudējums. Otrais sets jau bja daudz labāks un izcīnīta uzvara, bet trešajā un ceturtajā setā mājnieki labāk aizvadīja setu galotnes un Aizputes volejbolistiem nācās atzīt Ventspils pārākumu ar rezultātu 1:3.

Otrajā spēlē prtī stājās komanda no Igaunjas. Pirmajā setā spēle ritēja līdzigi, bet Igaunijas komanda spēja uzvarēt setu un izvirzīties vadībā. Otrajā un trešajā setā Aizputnieku spēle sabruka un izrādīt pretestību neizdevās un piedzīvots zaudējums 0:3.

Pēdējā spēle bija pret Baltijas līgā spēlējošiem OC Limbaži MSĢ volejbolistiem.  Pirmais sets bija bezcerīgs kliboja serves uzņemšana un Limbaži ātri ieguva pārsvaru, bet nākošajos setos aizputnieki demontrēja cienīgu sniegumu, tikai seta galotnēs atzīstot Limbažu pārākumu un piedzīvoja trešo zaudējumu trijās spēlēs, ar rezultātu 0:3.

Aizputes komanda iesastīja visus pieejamos spēlētājus un veica daudz spēlētāju maiņas, lai dotu iespēju visiem spēlētājiem. Turnīrā rezultāts nebija galvenais, jo īstās spēles sāksies 6. oktobrī, kad Aizpunieki savā laukumā uzņems Vecumniekus.

Aizputes komanda saka lielu paldies, Ventspils turnīra rīkotājiem, par uzaicinājumu piedalīties “Ventspils nafta termināls” kauss 2018 !