Aizputei trešā uzvara pēc kārtas !

attachment1

Aizpute aizvadījusi divas veiksmīgas izbraukuma spēles atvedot mājās divas trīs punktu uzvaras. Otrajā decembrī aizputnieki devās uz Ozolniekiem, kur spēkojās ar vietējo komandu. Ozolnieki turnīra tabulā atrodas otrajā vietā un spēli intresantāku padarīja Kārļa Krauzes spēlēšana pretinieku rindās.

Spēli labāk uzsāka mājnieki un primo setu uzvarēja ar rezultātu 20:25. Otrajā un trešajā setā pārliecinoši spēlēja aizputnieki un svinēja drošas uzvaras abos setos 25:16. Ceturtais un arī izšķirošais sets ritēja punkts punktā, bet galotnē veiksmīgāk nospēlēja viesi no aizputes un svinēja uzvaru 25:23.

Lielisku spēli aizvadīja Mārtiņš Grundmanis gūstot 17 punkts. 11 punkti Sandrim Štālam un 9 punkti Rūdolfam Milzarājam.

Šijā nedēļas nogalē aizputnieki devās garākajā sezonas izbraukumā uz Daugavpili. Aizputnieki uz maču devās astoņu spēlētāju sastāvā, komandai nevarēja palīdzēt sākuma sastāva cēlājs Ronalds Balodis un uzbrukuma līderis Mārtiņš Grundmanis, kā arī daļa no jaunajiem spēlētājiem.

Neskatoties uz garo ceļu pirmajā setā aizputniekiem viss gāja no rokas un uzvara setā ar rezultātu 25:19. Otrajā setā mājnieki izvirzījās vadībā jau pašā seta sākumā un noturēja pārsvaru līdz beigām uzvarot 21:25. Trešajā setā cīņa notika punkts punktā, bet veiksmīgāki bija viesi no aizputes uzvarot setu 25:20. Ceturtajā setā aizputnieki nospēlēja pārliecinoši un svinēja uzvaru 25:22 un izcīnija trešo uzvaru pēc kārtas.

Rezultatīvaikais spēlētājs ar 18 punktiem bija Sandris Štāls, 10 punkti Kristapam Bergam un Gintam Sedolam (cēlājs), lielisku spēli aizvadīja pirmā tempa uzbrucējs Rūdolfs Cinovskis izceļoties ar 9. punktiem no kuriem pieci bija ar bloku.

Aizputes volejbolisti ar 11 punktiem sešās spēlēs ieņem trešo vietu kopvērtējuma tabulā.

Aizputes volejbolistiem šogad šī bija pēdējā spēle, jo spēle pret Vecumniekiem tika pārcelta uz otro apli.

Nākošā spēle Aizputes volejbolistiem 6. janvārī, pulksten 18:00, Aizputes NSC.

Priecīgus svētkus visiem un tiekamies jau 2018. gadā !!!