Aizpute uzsākusi gatavošanos sezonai un piesaistījusi jaunus atbalstītājus !

sponsor

Klāt jau septembris un aizputnieki uzsākuši treniņus, jo sezonas sākums plānots jau oktobra sākumā. Precīzāka informācija vēl nav, bet zināms, ka līga tiek paplašināta un tajā startēs 13 komandas. Par izspēles sistēmu ziņosim vēlāk, bet tagad jau zināms, ka komandas tiks dalītas divās grupās.

Labā ziņa ir tā, ka Aizpute spējusi saglabāt lielāko daļu spēlētāju, bet sliktā ziņa, ka jaunie spēlētāji no sporta skolas ir ļoti maz. Komandas trenera G. Sedola rīcībā ir gandrīz visi iepriekšējās sezonas spēlētāji, izņemot Valteru Kāpiņu, kuram ir smaga ceļgala trauma. E. Levics un M. Grundmanis atradīsies komandas pieteikumā, bet palīdzēs tikai iespēju robežās. Protams liela daļa spēlētāju dzīvo un strādā ārpus Aizputes, bet ir apņēmības pilni palīdzēt Aizputes komandai. Pirms jaunās sezonas plānots aizvadīt pārbaudes turnīru Ventspilī, 29. septembrī.

Jāsaka liels paldies Aizputes novada domei un Aizputes novada sporta centram, par to ka komanda turpinās spēlēt Latvijas Nacionālajā līgā. Aizpute iepriekšējo sezonu noslēdza ar bronzas godalgām un tas pamudināja Aizputes spēlētājus piesaistīt atbalstītājus jaunu spēļu formu iegādei. Atsaucība bija ļoti laba un komanda savāca vajadzīgos līdzekļus.

Par finansiālo atbalstu milzīgu paldies sakām EGLAT, UFB, ELPA, A-J Energobūve, ARB (Aizputes ceļinieks), VĒRSĪTIS, Z/S Nadziņi, Liepājas Fasādes, Beķereja-SS. Par spēlētāju enerģiju rūpēsies RED BULL, bet katrā mājas spēlē labākajiem spēlētājiem īpaša dāvana no Aizputes vīna darītavas. Kā arī informatīvo atbalstu sniegs RADIO TEV. Par formu izgatavošanu un dizainu gādās SPORTA PUNKTS, kuri arī katram Aizputes spēlētājam sagādājuši nelielu dāvanu. Aizputes komanda saka lielu paldies visiem, kas izrādija atsaucību atbalstīt komandu.

Uz drīzu tikšanos laukumā!