Aizpute sezonu sāk ar zaudējumu !

Volejbols_-_Aizpute_vs_Daugavp_41

6. Oktobrī, Aizpute atklāja Nacionālās līgas 1. divīzijas jauno sezonu, uzņemot Vecumniekus. Diemžēl Aizputnieki pilnu tribīņu priekšā bija spiesti atzīt pretinieka pārākumu ar rezultātu 0:3.

Pirmajā setā uzvarētāju noteica tikai spraigā galotnē, kur veiksmīgāk darbojās viesi no Vecumniekiem un uzvarēja setu 23:25. Otrais sets mājniekiem bija kritisks, sākumā daudz kļūdu servju uzņemšanā, nenospēlētas bumbas aizsardzībā, arī spēlētāju rotācijas nedeva rezultātu un zaudēts sets 18:25. Trešajā setā samainot sākuma satāvu, mājnieki spēja atgūties, bet seta beigās pieļautās servju kļudas izšķirošos brīžos, ļāva pretiniekiem svinēt uzvaru 26:28.

Aizputes komanda saka, lielu paldies komandas līdzjutējiem, kuri neskatoties uz nestabilo sniegumu atbalstīja komandu līdz pēdējam punktam !

Aizputes volejbolisti nākošo spēli aizvadīs 20. Oktobrī, Aizkrauklē, spēles sākums 14:00.