Aizpute “play off” sāk ar 3:0 uzvaru !

9440074e-fa02-4667-8acd-6ae10ad44bef

9. Martā, Aizputes volejbolisti aizvadīja pirmo 1/4 fināla spēli pret “VK Ozolnieki”. Aizputei nebija viegls uzdevums, jo pēc nevisai labas sezonas pretī stājas komanda, kura regulāro turnīru noslēdza otrajā vietā.  Aizpute pirmo spēli aizvadīja izbraukumā, jo Ozolniekiem ir mājas priekšrocība.

Pirmajā setā, jau pašā seta sākumā lielisks starts izdevās viesiem no Aizputes un pārsvars netika apdraudēts atlikušo seta daļu un droša uzvara setā 25:20. Otro setu labāk uzsāka Ozolnieki un līdz seta vidum atradās vadībā, bet aizputnieki spēja pārņemt vadību un nonāca viena punkta atālumā no uzvaras setā 24:20, tomēr mājnieki spēja atspēlēties un pat izvirzīties vadībā 24:25, bet tomēr pēdējos trīs punktus izcīnija viesi no Aizputes un uzvara setā 27:25. Trešais sets ritēja līdzīgi, bet beigās aizputes volejbolisti veica atrāvienu un svinēja uzvaru 25:20. Aizputes komanda pēc uzvaras ar rezultātu 3:0, nonākusi vienas uzvaras atālumā no iekļūšanas pusfinālā !

Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti divi Aizputnieki, Aizputes komandā Ronalds Balodis, bet Ozolnieku komandā Kārlis Krauze.

Rezultatīvākie spēlētāji aizputes komandā bija, Mārtiņš Grundmanis un Sandris Štāls, abiem spēlētājiem 11 punkti.

Otro, 1/4 fināla spēli komandas aizvadīs 23. Martā Aizputē, spēles sākums pulksten 18.

Ņemot vērā augsto spēles likmi, nāc un atbalsti Aizputes komandu, lai kopā varam cīnīties par iekļūšanu 1/2 finālā ! Tiekamies laukumā jau 23. martā !