Aizpute zaudē Ozolniekos un gaida “play off” pretinieku !

ad6d871b-cc67-45fc-b563-ab47ae5dc8aa

23. februārī, Aizpute aizvadīja pēdējo spēli regulārajā turnīrā. Diemžēl komandai nevarēja palīdzēt vairāki spēlētāji un aizputniki uz spēli devās deviņu spēlētāju sastāvā, spēli aizvadot bez aizsardzības spēlētāja “libero”.

Aizpute piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:3. Pirmos divus setus kontrolēja mājnieki un daudz iespējas Aizputes volejbolistiem nebija (22:25, 16:25). Trešajā setā mājnieki nedzuadz atslāba un labs izrāviens izdevās aizputnirkiem, bet seta beigu daļā pieļautās kļudas neļāva pagarināt spēli un zaudēts sets 21:25.

Rezultatīvākie spēlētāji Aizputes komandā bija, Valters Kāpiņš 9 punkti, Gintam Sedolam un Sandrim Štālam 7 punkti.

Aizpute noslēdz regulāro turnīru ar 15 punktiem, 4. uzvaras un 10 zaudējumi, ko nevarētu nosaukt par spīdošu sezonu. Jāpiemin, kad uzvaru un zaudējumu bilance Aizputniekiem ir sliktākā līgā. Aizpute uz doto brīdi ieņem septīto pozīciju, bet vēl pēdējo spēli nav izspēlējušas divas komandas (Aizkraukle – RVS).

Iespējamie pirmās izslēgšanas kārtas pretinieki:

Ja, Aizpute saglabā septīto pozīciju, tad Aizpute spēlēs pret “VK Ozolnieki”, lai Aizpute saglabātu septīto vietu, RVS volejbolistiem jāuzvar Aizkraukle nezaudējot vairāk kā vienu setu (3:0 vai 3:1), pretējā gadījumā, Aizpute noslīd uz pēdējo vietu un spēlēs pret Vecumniekiem. Uz doto brīdi nav zināms neviens “play off” pāris.

Pirmo pirmās kārtas spēli Aizpute aizvadīs, 9. martā izbraukumā un atbildes spēle būs 23. martā mājās, ja nepieciešama trešā spēle, tā notiks 24. martā izbraukumā.