Aizpute piekāpjas līgas līderiem “VK Vecumnieki” !

af05c506-da8d-427b-aa6e-9e1094ba5300

19. janvārī, Aizpute devās pie līgas līderiem, bet tomēr Aizputniekiem neizdevās izcīnīt uzvaru un Vecumnieki pierādīja savu līdera statusu, izcīnot pārlircinošu uzvaru ar rezultātu 3:1.

Pirmajā setā cīņa ritēja līdzigi, bet tad mājnieki pārņēma vadību un svinēja pārliecinošu uzvaru 16:25. Otrajā setā daudz variantu Aizputes volejbolistiem nebija, Vecumnieki demonstrēja lielisku spēli un uzvarēja setu 25:14. Trešo setu labi aizvadīja Aizputnieki uzvarot 25:17. Pēc lieliska trešā seta, Aizputes volejbolisti bija apņēmības pilni pagarināt spēli līdz piektam setam, bet jau pašā seta sākumā lieliska serve Vecumnieku izpildījumā ļāva iegūt 4:0 pārsvaru un Aizputniekiem vairs neizdevās izlīdzināt spēles gaitu un piedzīvots zaudējums 16:25.

Aizputes komandā lieliska spēle Kārlim Kliemanim, 19 punkti. Sandris Štāls pievienoja 8 punktus.

Nākošā spēle Aizputniekiem 2. Februārī, viesos pret RVS, spēles sākums pulksten 13. Ja esi tuvumā nāc un atbalsti !