Aizpute, piecos setos izcīna bronzu !

13c815bb-4a2f-4df7-bc0b-da01312f321e

13. Aprīlī Vecumniekos, risinājās izšķirošie notikumi Nacionālās līgas 1. divīzijā. Pirmajā spēlē, par trešo vietu spēlēja Aizpute pret Ventspili, bet par zeltu Vecumnieki pret RTU.

Aizputes volejbolisti atkal pierādija, kad iekļūšana labāko četrniekā nebija nejaušiba, jo piecu setu cīņā tika uzvarēti Ventspilnieki un pēc četru gadu pārtraukuma, Aizputnieki izcīnija medeļas.

Pirmais sets uzsākās nervozi, bet seta gaitā Ventspilnieki spēlēja pārliecinošāk un uzvarēja setu 23:25. Otrajā setā, Aizputes volejbolisti atrada savu spēli un uzvarēja setu 25:22. Trešais sets jautājumus neradīja, pārliecinoša uzvara setā Aizputei, ar rezultātu 25:17. Likās, kad Aizputnieki novedīs spēli līdz galam, jau ceturtajā setā, bet tā nedomāja Ventspils un pārliecinoši uzvarēja 18:25. Piektā seta sākumu izcili iesāka Aizputes volejbolisti un visa seta garumā turēja pārsvaru un ar rezultātu 15:10, svinēja uzvaru.

Aizputes komandā rezultatīvākie spēlētāji, Mārtiņam Grundmanim 23 punkti, Kārlim Kliemanim 15 punkti un Sandrim Štālam 12 punkti.

Aizputes komanda saka lielu paldies, Aizputes domei par atbalstu. Kā arī izsaka milzīgu pateicību visiem, kas bija ar komandu visas sezonas garumā un palīdzēja izcīnīt bronzas medaļas. Protams paldies skatītājiem, kas visu sezonu neskatoties uz rezultātiem atbalstīja komandu un neļāva komandai padoties. Paldies visiem !