Aizpute paliek bez punktiem Ventspilī !

Volejbols_-_Aizpute_vs_Daugavp_31

17. Novembrī, Aizputes volejbolisti aizvadīja izbraukuma spēli Ventspilī. Arī Ventspils volejbolistiem šajā sezonā neklājas viegli un piedzīvoti divi zaudējumi.

Spēles sākums par neko labu neliecināja, daudz savas kļudas un zaudēts sets 20:25. Otrajā setā spēle izlīdzinājās, bet seta izskaņā mājnieki bija pārāki 23:25. Trešajā setā lielāko seta daļu vadībā bija Aizputes volejbolisti, Ventspils spēli izlīdzināja, bet Aizpute tomēr uzvarēja setā 26:24. Ceturtais sets uzsākās ar Aizputes izrāvienu, bet ar to nebija pietiekami, jo Ventspils atguva vadību un uzvarēja setu ar rezultātu 23:25.

Aizputnieku rindās rezultatīvākie spēlētāji ar 16 punktiem bija Kārlis Kliemanis un Sandris Štāls.

Nākamo spēli Aizpute aizvadīs, 24. novembrī pret RTU. Spēles sākums pulksten 14:00, Latvenergo SZ.