Aizpute paklūp savu fanu priekšā

cesis

Lai gan Aizputes komanda bija gatava saviem faniem parādīt, kur ziemo Cēsu vēži un spēli iesāka jaudīgi, diemžēl uzmanību līdz spēles beigām noturēt neizdevās un 3 punktu vietā izdevās tikt tikai pie 1.

Skatītāji tribīnēs ar sajūsmu sagaidīja savus varoņus, kuri pēc pusgada ilga pārtraukuma bija gatavi parādīt labu spēli.
Pirmajā setā vadības groži atradās viesu komandas rokās, taču seta galotnē veiksmīgāk nospēlēja tieši vīri no Aizputes.
Kādā no spēles momentiem savainojumā iedzīvojās Aizputes komandas diagonāles mašīna Mārtiņš Grudmanis, kuram laukums diemžēl bija jāatstāj. Tiesa, laukumā nāca motivētais Artis Tauriņš, kuram ļoti labi izdevās aizpildīt Mārtiņa vietu.

Nākamajā setā Aizpute bija iekrājusi tik lielu pārsvaru, ka spēles galotnē varēja ļaut iesaistīties vēl vairākiem rezerves spēlētājiem.

Kamēr Aizputes komandai likās, ka spēle jau ir uzvarēta, Cēsu komanda tā nebūt nedomāja – auksta duša Aizputes atslābinātajiem spēlētājiem un izlaists 3. sets.

Ceturtajā setā Aizputes komanda mēģināja atrast pazaudētās Cēsu cietokšņa atslēdziņas, bet līdz seta beigām tas tā arī neizdevās.

Spēles izskaņas setā vietējie spēlētāji cīnījās neatlaidīgi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, uzspridzinot tribīnes, kur fani nespēja valdīt sajūsmu. Diemžēl šī atmošanās sekoja pārāk vēlu un Cēsis atstāja Aizputei tikai punktu, ko ierakstīt tabulā.

Nākamā spēle 04.11 pret principiālo pretinieku VK Venstpils (Ventspilī)