Aizpute otro apli turpina izcili !

4ecb79d7-703f-499c-8499-851c8f6c6006

12. Janvārī, Aizpute aizvadīja otrā apļa otro spēli spēkojoties ar “VK Aizkraukle”. Pie pilnām tribīnēm Aizputes volejbolisti nepievīla skatītājus un uzvarēja spēli ar rezultātu 3:1.

Pirmais sets iesākās nervozi un pretinieki ātri ieguva pārsvaru un Aizputniekiem neizdevās neko lietas labā darīt un piedzīvots zaudējums setā 19:25. Otrajā setā treneris G. Sedols veica nelielas sastāva izmaiņas un tas palīdzēja komandai parādīt labu sniegumu un uzvara setā 25:16. Trešis sets arī aizritēja mājnieku labā un droša uzvara 25:19. Ceturtais sets ritēja punkts punktā, seta beigu daļā Aizputnieki uztaisīja izrāvienu, bet pretinieki negrasījās padoties un galotnē demonstrēja labu volejbolu, bet Aizputes volejbolisti tomēr pretiniekam neļāva spēli izlīdzināt un uzvarēja setu 25:22.

Rezultatīvākie spēlētāji Aizputes komandā bija, Kārlis Kliemanis ar 14 punktiem un Sandris Štāls ar 12 punktiem.

Aizputes volejbolisti otro apli iesākuši ar divām uzvarām divās spēlēs. Izcīnītie trīs punkti ļāva Aizputes komandai nostiprināties septītajā pozīcijā un līdz lābāko četrniekam komandas šķir tikai divi punkti.

Nākošo spēli, 19. janvārī,  Aizpute aizvadīs pie līgas līdervienības “VK Vecumnieki”, spēles sākums pulksten 14.