Aizpute mājās uzvar Ventspili !

Untitled-3

9. februārī, Aizpute aizvadīja mājas spēli pret iepriekšējo divu sezonu čempioniem “VK Ventspils”. Aizputei šajā sezonā neklājas viegli, bet šī spēle parādīja cik visas komandas ir līdzīgas un uzvarētāju pirms spēles nevar noteikt.

Pirmais sets uzsākās līdzīgi, bet nelielā vadībā atradās Aizputes volejbolisti un arī uzvarēja setu 25:18. Otrajā setā, Ventspils veica spēlētāju maiņas un tas deva rezultātu spraigā galotnē Ventspilnieki izcīnija uzvaru 24:26. Trešajā un ceturtajā setā, Aizputes volejbolisti rādija skatāmu volejbolu un izcīnija uzvaras abos setos 25:22 un 25:17.  Aizpute izcīnija uzvaru spēlē ar rezultātu 3:1.

Rezultatīvākie spēlētāji Aizputes komandā bija: Mārtiņš Grundmanis 21 punkts un Kārlis Kliemanis 18 punkti. Lielisku spēli aizvadīja Aizputes saspēles vadītājs Edgars “Spridzeklis” Levics, kurš spēlē piedalījās ar nelielām veselības problēmām.

Aizpute pēc uzvaras nostiprinājās septītajā pozīcijā, bet vēl atlikušajās divās spēlēs, kurās ir iespēja pacelties turnīra tabulā un iegūt teorētiski parocīgākus pretiniekus izslēgšanas spēlēs.

Nākošo spēli Aizpute aizvadīs 16. februārī mājās, kur uzņems trīs aizputnieku pārstāvēto “RTU”, spēles sākums pulksten 18. Nāc un atbalsti klātienē !