“Aizpute” kuldīgas kausā izcīna trešo vietu !

1b67c30b-b7f6-49dc-bac5-1baeedc2c5c9

Aizputes volejbolisti, 29. septembrī aizvadīja pārbaudes turnīru Kuldīgā, kur startēja četras komandas. Aizputnieki uz turnīru devās 10 spēlētāju sastāvā.

Pirmā tempa uzbrucēji: Renārs Zemturis, Rūdolfs Cinovskis, Miks Pļavnieks.

Otrā tempa uzbrucēji: Valters Kāpiņš, Sandris Štāls un komandai palīdzēja Kārlis Kliemanis, kurš aktīvi pievienojies komandas treniņu procesam.

Cēlājs: Ronalds Balodis.

Diagonāle: Mārtiņš Grundmanis.

Libero: Armands Mamis, Renārs Dēklavs.

Pirmajā spēlē Aizputniekiem pretī stājās Jelgasvas volejbolisti. Spēli labāk uzsāka Aizputnieki izvirzoties drošā vadībā un spēja uzvarēt pirmo setu spraigā galotnē. Otrajā setā Jelgavnieki kontrolēja visu setu un izcīnija uzvaru, bet izšķirošajā setā Aizputnieki spēja izcīnīt uvaru un uzvarēja spēli ar rezultātu 2:1.

Otrajā spēlē pretī stājās Kuldīgas volejbolisti. Aizputei šī spēle izvērtās pagalam neveiksmīga un abos setos piedzīvoti zaudējumi.

Trešajā spēlē Aizputei pretī stājās Talsu volejbolisti. Pēc zaudēta pirmā seta Aizputes volejbolisti spēja atgūties un uzvarēt otro un trešo setu un izcīnīt uzvaru spēlē ar rezultātu 2:1.

Aizpute ar divām uzvarām un vienu zaudējumu ierindojās trešajā vietā. Par komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Renārs Dēklavs, kurš aizvadīja ļoti veiksmīgu turnīru.

Aizpute jau 6. Oktobrī Aizputes NSC, uzsāks jauno Nacionālās līgas 1. divīzijas sezonu. Aizpute spēkosies ar Vecumniekiem, spēles sākums pulksten 18:00. Laipni aicināti uz spēli, jūsu atbalsts volejbolistiem būs nepieciešams !