“Aizpute” jauno gadu sāk ar uzvaru !

Untitled-1

6. Janvārī, Aizputes volejbolisti uzsāka otro apli, spēkojoties ar Aizkraukles volejbolistiem. Aizputes komandā atgriezies Edgars Levics, Edgars izlaida primo apli, bet otrajā aplī ir gatavs palīdzēt komandai. Lai arī nebija skaidrības, kurā spēlē Edgars atgriezīsies, ilgi nebija jāgaida, jo komandai spēlē pret “Aizkraukli” nevarēja palīdzēt Ronalds Balodis un Ronalda vietā spēlēja Edgars. Komandai arī nevarēja palīdzēt komandas līderis Mārtiņš Grundmanis.

Pirmajā setā viesi izrādijās pārāki ar rezultātu 18:25. Otrajā setā mājnieki jau spēlēja labāk un uzvarēja setu 25:21. Trešais sets iesākās ar graujošu Aizputnieku pārsvaru, lieliski servēja Edgars Levics un Aizputnieki ieguva pārsvaru 10:1 un spēja noturēt to līdz seta beigām uzvarot setu 25:11. Pēc viegla trešā seta, sekoja spraigs ceturtais sets, kurā galotnē veiksmīgi nospēlēja “Aizputnieki” un svinēja uzvaru 25:21.

Rezultatīvākais spēlētājs mājnieku komandā ar 12 punktiem bija Sandris Štāls, 10 punkti Renāram Zemturim un  9 punkti Rūdolfam Milzarājam un Kristapam Bergam.

Izcīnītie trīs punkti Aizputes komandai ļauj pacelties turnīra tabulā uz otro pozīciju, apsteidzot “Ozolniekus”.  Pirmajā pozīcijā atrodas VK Ventspils. Ventspils aizputniekus apsteidz par desmit punktiem.

Nākošo spēli 13. janvārī, “Aizputes” komanda aizvadīs izbraukumā Cēsīs, spēles sākums pulksten 17:00.