“AIZPUTE” dramatiskā nedēļas nogalē iekļūst pusfinālā !

screenshot-2019-03-29-at-09-37-24

23. un 24. marts, volejbola mīļotājiem bija ļoti aizraujoš, jo izšķīrās vai Aizputes volejbolisti pēc četru sezonu pārtraukuma iekļūs pusfinālā ! Liels solis, jau tika sperts pirmajā spēlē uzvarot viesos ar rezultātu 3:0.

Atbildes spēle Aizputē risinājās pie pārpildītām tribīnēm un volejbolisti parūpējās par spraigu cīņu, bet šoreiz spēles iznākums bija labvēlīgs viesiem no Ozolniekiem, kas uzvarēja ar rezultātu 3:2 un izlīdzināja sēriju 1:1.

24. Martā, Ozolniekos risinājās izšķirošā cīņa, kur atkāpties vairs nebija nevienai komandai, uzvarētāji soļo tālāk, zaudētāji noslēdz sezonu ! Aizputes volejbolisti lieliski uzsāka spēli uzvarot pirmos divus setus. Ozolnieki negrasījās padoties un uzvarēja trešo setu, bet ceturtajā setā lielisku atspēlēšanos nodemonstrēja viesi un izcīnija uzvaru setā un visā spēlē ar rezultātu 3:1.

Aizputei izdevās izslēgt turnīra otro spēcīgāko komandu un iekļūt pusfinālā, bet ar to nekas nebeidzas, jo pusfinālā stāsies pretī regulārā čepionāta uzvarētāji “VK Vecumnieki”.

Komanda saka lielu paldies līdzjutējiem, kas atbalstīja abas komandas, gan klātienē, gan vērojot spēli video tiešraidēs ! Liels paldies Aizputes līdzjutējiem par ticību mūsu spēkiem un tiekamies jau pusfinālā !