Aizpute atzīst RVS pārākumu !

b3b1d97f-628f-496e-aafc-dee70428ffe3

Pēc nedēļas pārtraukuma, Aizputes volejbolisti devās izbraukumā uz Rīgas volejbola skolu. Šijā spēlē par favorītiem varēja tikt uzskatīti viesi no Aizputes, bet spēles gaita parādija, ka RVS nebūt tā nedomā.

Spēles pirmie divi seti ritēja pēc “RVS” plāna, nevienā spēles brīdī īsti neļaujot Aizputniekiem izvirzīties vadībā un abos seto drošas uzvaras Rīgas jaunajiem volejbolistiem, ar rezultātu 22:25 un 20:25. Trešajā setā Aizpute saņēmās un izlīdzināja spēli, bet ļoti spraigā seta galotnē tomēr nespēja  uzvarēt un piedzīvots zaudējums 29:31.

Aizputes komandā rezultatīvākie spēlētāji bija: Valters Kāpiņš 12 punkti un Kārlis Kliemanis 10 punkti.

Aizpute piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas un astoto sezonā. Aizpute palika turnīra tabuls septītajā pozīcijā, bet RVS, kas atrodas pēdējā vietā izlīdzināja punktu skaitu ar Aizputi. Aizputes komandai atlikušas vēl trīs spēles un tikai teorētiskas iespējas pacīnīties par labāko četrinieku, jo pirmās četras komandas ir veikušas labu atrāvienu un viss ticamāk nav vairs aizsniedzamas. No piektās līdz astotai vietai komandas šķir vien trīs punkti, bet jāņem vērā, kad Aizputes volejbolistiem visas atlikušās spēles ir pret top 4 komandām, bet divas no tām tiks aizvadītas savā laukumā.

Nākošo spēli Aizpute aizvadīs jau šo sestdien, uzņemot iepriekšējās sezonas čempionus “VK VENTSPILS”. Spēles sākums 18:00, Aizputes NSC. Nāc un atbalsti savu komandu, tavs atbalsts būs nepieciešams cīņā par uzvaru !