Aizpute, Aizkraulē izcīna pirmo punktu !

Volejbols_-_Aizpute_vs_Daugavp_6

20. Oktobrī, Aizputes volejbolisti devās uz Aizkraukli, lai aizvadītu otro spēli jaunajā sezonā.

Aizputes komandā debitēja divi jauni spēlētāji, Kārlis Kliemanis un Kristians Milzarājs.

Spēles pirmo setu kontrolēja mājnieki un uzvarēja bez lielām problēmām ar rezultātu 20:25. Otrajā setā, Aizputes volejbolisti spēlēja praktiski bez kļūdām un uzvarēja setā 25:12. Trešais sets iesākās ar Aizkraukles izrāvienu, kuru aizputes volejbolistiem neizdevās izlīdzināt un zaudēts sets 22:25. Ceturtais sets ritēja līdzīgi, bet seta galotnē labāki bija Aizputnieki un uzvara setā 25:21. Izšķirošajā setā, sākums labāk padevās Aizputes volejbolistiem, bet vadību setā ātri atguva Aizkraukles volejbolisti un izcīnija uzvaru 13:15. Aizputes volejbolistiem nācās atzīt mājnieku pārākumu ar rezultātu 2:3, bet pirmais punkts tika izcīnīts.

Rezultatīvākie spēlētāji Aizputes komandā, Rūdolfs Milzarājs 17 punkti, Kristians Milzarājs 14 punkti, Kārlis Kliemanis 13 punkti.

Nākamās divas spēles Aizpute aizvadīs savā laukumā, 3. un 4. novembrī.

3. novembrī pulksten 18:00, Aizpute – RVS.

4. novembrī pulksten 18:00, Aizpute – Jēkabpils Juniori/JSS.