1/4 fināla sērijas turpinājums Aizputē !

0ba21ba0-b462-4cf1-adbc-bb3cd214477b

9. martā, aizputes volejbolisti parūpējās par pārsteigumu, negaidīti uzvarot “VK Ozolnieki” izbraukumā un izvirzijās vadībā serijā ar 1:0. Jau ziņots, kad pirmajā spēlē Aizpute uzvarēja ar rezultātu 3:0 un nonāca krietni izdevīgākā pozīcijā, jo sērija rit līdz divām uzvarām.

23. martā Aizputē risināsies atbildes spēle. Uzdevums nebūt nav viegls, jo Ozolnieku komandai vairs nav atkāpšanās ceļa un pretinieki darīs visu, lai svētdien sērija turpinātos. Aizputes komandas uzdevums protams ir izcīnīt uzvaru mājās, savu skatītāju priekšā.

VK Ozolnieku facebook lapā bija vēstīts par fanu autobusa organizēšanu uz aizputes spēli, kas padara visu vēl intresantāku, jo kā jau zināms aizputē volejbols ir cieņā un visas pretinieku komadas tiek sagaidītas ar pilnām tribīnēm. Fakts par Ozolnieku fanu ierašanos ir licis sarosīties arī vietējiem līdzjutējiem un ir zināms, kad Aizputes komandas atbalstītāju pulks būs diezgan kuplā skaitā ar “ULTRĀM” priekšgalā ! Par atmosfēras uzlabošanu rūpēsies “DJ Feel Good” un Valters Priežkalns! Komanda saka lielu paldies viņiem par atbalstu komandai.

Tiekamies jau šo sestdien, 23. martā, Aizputes NSC, spēles sākums pulksten 18. Nāc un atbalsti Aizputes komandu, cīņā par 1/2 finālu !