1/2 fināla pirmajā spēlē sāpīgs zaudējums !

screenshot-2019-04-01-at-10-38-56

30. Martā, Aizpute devās izbraukumā uz Vecumniekiem, kur aizvadīja pirmos pusfināla spēli, pret līgas līderiem “VK Vecumnieki”. Aizputei, gatavošnās uz pirmo spēli izvērtās ļot sarežģīta, jo pēc iekļūšanas pusfinālā komandu piemeklēja vīrus un daudzi spēlētāji nevarēja pilnvērtīgi trenēties un pat daļa ierasties uz pirmo spēli.

Pirmais sets uzsākās nervozi, bet soli priekšā artradās mājnieki un arī uzvarēja setu 25:23. Otrajā setā, Aizputes spēle sabruka un viegla uzvara setā Vecumniekiem 25:15. Trešā seta vidū, Aizputes komanda sāka demonstrēt labu sniegumu, bet pāris veiksmīgas epizodes mājnieku izpildījumā liedza Aizputniekiem pagarināt spēli un piedzīvots zaudējums setā 25:22.

Rezultatīvākais spēlētājs Aizputes komandā bija Mārtiņš Grundmanis, ar 10 punktiem.

Aizputes komanda negrasās padoties un jau šonedēl tiks aizvadīti trīs grūti treniņi, lai sagatavotos otrajai spēlei, kas norisināsies jau šo sestdien, Aizputē. Spēlētāji būs atguvuši veselību un ir gatavi pagarināt sēriju līdz trijām spēlēm !

Visi gaidīti uz atbildes spēli, jau 6. aprīlī. Spēles sākums pulksten 18. Aizputes NSC. Tavs atbalsts būs nepieciešams, nāc un atbalsti !